sacred geometry header image with logo
Lapa atjaunota 2022. gada 02. janvārī.

Sakrālās ģeometrijas lekcija festivālā #MaināmPasauli 2020

Ieskats Sakrālajā ģeometrijā un ezoteriskajā filosofijā. Dvēsele.

21.03.2020 plkst. 13:00-14:00. Telpa 2C

Sakrālās ģeometrijas diagramma

Dvēsele

Kad Tava dvēsele ir izgājusi caur neskaitāmu dzīvju un arī šīs šķitumiem un ilūzijām, pienāk laiks ieskatīties lielo garīgo mācību apcirkņos, kas tieši un viedi ved uz pašīstenošanos, uz galamērķa izpratni.

Apejot vārdiskās noteiksmes, Sakrālā ģeometrija kalpo kā rīks, kas mūsu apziņā iezīmē precīzas garīgās zināšanas, kopsakarības un atver vieduma jeb intuīcijas spēju. Mūsu tikšanās festivāla "Mainām pasauli" meistarklasē būs iezīmēta un veltīta tikai dvēseles uzdevumu ieskicēšanai, un nevis personības aprobežoto spēju pielabošanai vai atraisīšanai no Neziņas (avidjā) valgiem. Kāpēc nodarboties ar nepilnīgo, ja ir iespēja vērsties pie augstāka un sirdsgudrāka principa, un turpināt savu ceļu ar to?

Kad esi izspēlējis neskaitāmās personības piedāvātās lomas, vari ar pateicību uz tām atskatīties un nekad vairs neatgriezties pie šīm mīļajām neziņas skicēm. Tu vari celties, atbrīvoties un pietuvoties dižajam principam, kas snauž ikkatrā — dvēselei, lai ar tās palīdzību sasniegtu Gara augstumus. Taču šis ceļš prasa pilnīgi citus instrumentus — citu atbrīvotu domāšanu un apceri, citu meditāciju, citu sajūgumu ar Galīgo Realitāti. Vai Sakrālās ģeometrijas un ezoteriskās filosofijas atslēga Tev palīdzēs — to atšķirsi (viedēsi) tikai Tu pats!

Piesakies laicīgi — vietus skaits ierobežots! Saite uz festivāla mājas lapu

Kaspars Rikards, Mag. archit.

Lūdzu iesaki arī citiem: