sacred geometry header image with logo
Lapa atjaunota 2023. gada 04. februārī.

Sakrālās ģeometrijas lekciju cikla anotācija "9 Sauļu vasaras skolā"

2020. gada 17. — 21. augusts, Druviena

Šrī jantra 3D

Šrī jantra 3D

Lekciju kopsavilkuma anotācija. Tēma: Viedums

Visu piecu lekciju cikls, kas šogad iecerēts 9 Saulēs, ir veltīts dažām galvenajām pamatnostādnēm, ko vieno Vieduma tēma. Ieskicēšu Sakrālās ģeometrijas kā gņāna mārgas jeb garīgo zināšanu ceļa mācības skatījumu uz jautājumiem, pie kuriem agrāk vai vēlāk nonāk ikkatrs, kas devies patiesā sevis pašizziņas ceļā, atklājot Mikrokosma (cilvēka) un Makrokosma (Pasauļu) kopsakarības un identitāti kādā universālā un visu caurstrāvojošā principā — Apziņā. Vai apziņā kaut kas atspoguļojas vai tā pati ir Galīgā realitāte kā tāda?

Ieskatīsimies trīsvienības Gars — dvēsele — personība dažādajos ietērpos un uzdevumos, kuri izriet no šiem principiem. Septiņkārtība kā vispārējs Kosmiskā dabas un arī Apziņas Pasaules princips, kura izpratne ļauj dzīvot pilnvērtīgāk un apzināties mērķus, kuru var sasniegt tikai noteiktos attiecīgos līmeņos. Septiņas dažādas dvēseļu grupas, kuru zināšana Tev palīdzēs izvēlēties darīt to, kas Tev padodas vislabāk.

Viedums, kuru nevar iemācīties, bet kuru var praktizēt, īstenot, realizēt. Kā tuvoties tam, ko nevar panākt? Mums ir doti vareni rīki un bezgala daudz iespēju, bet Neziņa (avidjā) ar mums spēlē mūžīgo ilūzijas jeb šķituma spēli, piedāvājot viltus mērķus un viltus patiesības. Kā Rietumu un Austrumu garazinātņu tradīcijās ir ieskicēti ceļi, kas noved pie galamērķa — Apgaismības. Tādus un līdzīgus jautājumus mēģināšu iztirzāt šajās 5 koncentrētajās lekcijās.

Sakrālās ģeometrijas lekcijas piecām dienām. Katra nodarbība 1 h 40 min. Sākums plkst. 11:20

  • 17. augusts Ievads garazinātnēs. Trīs ceļi uz apgaismību. Vieduma taka.
  • 18. augusts Septiņdalījums Kosmiskajā dabā un cilvēkā. Gars – dvēsele – personība.
  • 19. augusts Septiņas dvēseļu grupas. Savas dvēseles grupas noteikšana
  • 20. augusts Rietumu vieduma tradīcija — Pitagorieši, Gnosticisms, Ezoterās filosofijas tradīcija. Indivīda Garīgā prakse
  • 21. augusts Viedums Vedāntā (upanišadās). Džīva, Ātmans, Ānanda

Sakrālās ģeometrijas meistarklase “Gnosticisma sakrālās diagrammas zīmēšana”. Ar iepriekšēju pieteikumu

Papildus šīm nodarbībām šogad būs iespēja apgūt arī padziļinātu piecu nodarbību Sakrālās ģeometrijas meistarklasi “Gnosticisma sakrālās diagrammas zīmēšana”. Meistarklasei iespējams reģistrēties, piesakot dalību 9 Sauļu vasaras skolas lapā šeit:

Vairāk par 9 Sauļu vasaras skolu šeit:

Kaspars Rikards, Mag. archit.

Lūdzu iesaki arī citiem: