sacred geometry header image with logo
Lapa izveidota 2024. gada 03. janvārī

Aicinu uz ikmēneša pasākumu — Viedas sarunas 20. janvārī

2024. gada pirmo Viedu sarunu tēma "Pārtapšana"

2024. gada 20. janvārī plkst. 12:00 "Braslas krasti" — "Straumes", Straupes pag., Cēsu nov.

Viedas sarunas

Viedas sarunas 4

“Pārtapšana” — Viedu sarunu tēma janvārī. Pārtapšana kā jauna atdzimšana, pārdzimšana, — stāvoklis, kas iezīmē gan iekšējās, gan ārējās pasaules izmaiņas, priekšstatu un paradigmu nomaiņu. Pārtapšana kā ceļš uz dziļāku sevis apjaušanu un viedāku, jēgpilnāku dzīvi! Izzināsim tēmu un dalīsimies pieredzētajā gan par iekšējiem pārtapšanas notikumiem, gan to palaidējmehānismiem: notikumiem, satiktiem cilvēkiem, praksēm, grāmatām, meditācijām, ceļojumiem vai kādiem citiem atklāsmes mirkļiem. Pārrunāsim par piepildījumu, ko sniedz pārtapšana, kā tā ienes mūsu apziņā jaunus pieredzes dziļumus, spēju realitāti piedzīvot apzinātāk, atklājot jaunas fiziskā ķermeņa vibrācijas, astralitātes sajušanu un mentālā plāna domu un nolūku skaidrību.

Garazinātnes māca, ka pēc šādām pārtapšanām, mēs sajūdzamies ar pavisam citas intensitātes smalkajām enerģijām, mēs piepildāmies ar kādu augstāku spēku, uztveram nolūku kāpēc mēs vispār pastāvam. Pārtapšana nenozīmē kādu citu karjeru vai atpazīstamību, tas var būt saistīts tieši ar ieiešanu dziļi sevī, introspekciju, citu vērtību ienešanu savā ikdienā.

Tikšanās formāts ir sarunas, pārrunas, apceres, jautājumi — atbildes. Senās vedu tradīcijas satsanga prakse (patiesību apspriešana / izprašana grupā), ir labs veids kā izzināt un remdēt Dvēseles izsalkumu pēc jēgpilnas dzīves.

Sarunu ilgums 3 stundas. Gaidīts ikkatrs interesents. Tā kā vietu skaits “Braslas krastos” ierobežots, lūdzu piesaki savu dalību, zvanot saimniecei Lienai Balodei 28354219. Enerģijas ekvivalents 15,- EUR

Kaspars Rikards, Mag. archit.

Lūdzu iesaki arī citiem: