sacred geometry header image with logo
Lapa izveidota 2024. gada 10. februārī

Aicinu uz ikmēneša pasākumu — Viedas sarunas

Februāra Viedu sarunu tēma "Garīgais ceļš"

2024. gada 24. februārī plkst. 12:00 Antonijas ielā 20B, Rīga

Viedas sarunas

Viedas sarunas 5

Garīgais ceļš ir iekšējā brīvība. Brīvība izvēlēties un brīvība iet. Brīvība atteikties no ģimenē, skolās, darba vietās, sociālā slānī un sabiedrībā kopumā uzspiestām un iedēstītām uzskatu sistēmām vai noskatītiem uzvedības un dzīves modeļiem.

Kad sākas mans, Tavs, mūsu Garīgais ceļš? Vai mēs varam identificēt savu izvēles brīdi kaut kur vispār virzīties? Kāpēc nav izteikumi: Garīgais pārtraukums (brīvbrīdis) vai Garīgā atpūta vai Garīgā snaušana, bet tomēr — Ceļš, kas kaut kur ved un ir jāpieliek pūles, lai pa to dotos? Vai nostāšanās uz Garīgā Ceļa nozīme aiziešanu no laicīgās dzīves vai gluži pretēji — dziļi apzinātu blīvās realitātes uztveri un piedzīvošanu?

Kad nostājamies vai arī jau esam uz Ceļa, mēs sastopamies ar dažādiem pārbaudījumiem un nepatīkamām situācijām, kas kalpo kā augstākas Kosmiskās realitātes mācībstundas, eksāmeni vai kvalificēšanās kam citam, nebijušam, atmetot iestaigātajās takās iemācītās lietas. Taču uz Ceļa mēs ikkatrs sastopam arī iepriekš nekad nepieredzētu atbalstu, gandarījumu un svētlaimi! No kurienes? Vai ir kāds universālās kārtības mehānisms, kas izkārto mūsu dzīvi vislabākajā veidā? Vai varam to dēvēt par dievišķu vai garīgu atbalstu, inspirāciju un beigu beigās laimīgu dzīvi?

Tikšanās formāts ir sarunas, pārrunas, apceres, jautājumi — atbildes. Senās vedu tradīcijas satsanga prakse (patiesību apspriešana / izprašana grupā), ir labs veids kā izzināt un remdēt Dvēseles izsalkumu pēc jēgpilnas dzīves.

Sarunu ilgums 3 stundas. Gaidīts ikkatrs interesents, pirms tam noteikti piesakies un reģistrējies e-pastā: sakrala.geometrija@gmail.com Enerģijas ekvivalents 10,-

Kaspars Rikards, Mag. archit.

Lūdzu iesaki arī citiem: